Učenici drugih razreda OŠ Zrinskih iz Nuštra su posjetila naše Društvo PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 16 Studeni 2015 18:04

06. studenoga 2015. posjetili su naše Društvo učenici drugih razreda OŠ Zrinskih iz Nuštra predvođeni svojim učiteljicama. Posjeta je bila edukativnog karaktera kako bi se djeca upoznala s vatrogasnom opremom i vozilima, te da bi u praksi vidjeli gdje zavržavaju pozivi na broj 193 ili broj 112.

Učenici drugih razreda OŠ Zrinskih iz Nuštra se u okviru svojih redovnih školskih aktivnosti educiraju što je to požar, kakva opasnost prijeti od istoga, te kako postupiti u slučaju neposredne opadnosti, odnosno koga nazvati i koje podatke trebaju dati operateru prilikom poziva u pomoć.

Djeca su u našem Društvu rado viđeni gosti i uvijek ih rado primamo jer su znatiželjni, zaigrani i neponovljivi, a nadamo se da će se dio njih najhrabrijih priključiti našim dječjim natjecateljskim ekipama (kategorije 6-12 godina), a nekima će vatrogastvo možda biti i cjeloživotna ljubav i hobi.

U nastavku slijedi nekoliko fotografija s ugodnog druženja.

povratak na vrh stranice

Ažurirano: Subota, 19 Prosinac 2015 18:36