osnovano 1893. godine

Učenici drugih razreda OŠ Zrinskih iz Nuštra su posjetila naše Društvo PDF Ispis E-mail
Ocjena: / 3
LošeOdlično 
Autor millinus   
Ponedjeljak, 16 Studeni 2015 18:04

06. studenoga 2015. posjetili su naše Društvo učenici drugih razreda OŠ Zrinskih iz Nuštra predvođeni svojim učiteljicama. Posjeta je bila edukativnog karaktera kako bi se djeca upoznala s vatrogasnom opremom i vozilima, te da bi u praksi vidjeli gdje zavržavaju pozivi na broj 193 ili broj 112.

 

 

 

 

 

06. studenoga 2015. posjetili su naše Društvo učenici drugih razreda OŠ Zrinskih iz Nuštra predvođeni svojim učiteljicama. Posjeta je bila edukativnog karaktera kako bi se djeca upoznala s vatrogasnom opremom i vozilima, te da bi u praksi vidjeli gdje zavržavaju pozivi na broj 193 ili broj 112.

Učenici drugih razreda OŠ Zrinskih iz Nuštra se u okviru svojih redovnih školskih aktivnosti educiraju što je to požar, kakva opasnost prijeti od istoga, te kako postupiti u slučaju neposredne opadnosti, odnosno koga nazvati i koje podatke trebaju dati operateru prilikom poziva u pomoć.

Djeca su u našem Društvu rado viđeni gosti i uvijek ih rado primamo jer su znatiželjni, zaigrani i neponovljivi, a nadamo se da će se dio njih najhrabrijih priključiti našim dječjim natjecateljskim ekipama (kategorije 6-12 godina), a nekima će vatrogastvo možda biti i cjeloživotna ljubav i hobi.

U nastavku slijedi nekoliko fotografija s ugodnog druženja.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

povratak na vrh stranice

 

 

Ažurirano: Subota, 19 Prosinac 2015 18:36
 
Utorak, 16. Srpanj 2019

Design by: LernVid.com