XX. susret vatrogasne mladeži Republike Hrvatske i Republike Slovenije PDF Ispis E-mail
Utorak, 05 Lipanj 2018 10:10

U organizaciji Gasilske zveze Slovenije i Hrvatske vatrogasne zajednice održan je dana 26. svibnja 2018. godine 20. susret vatrogasne mladeži Republike Hrvatske i Republike Slovenije u Rakičanu (GZ MO Murska Sobota).

Sudionici Susreta bila su natjecateljska odjeljenja vatrogasne mladeži uzrasta 12-16 godina u kategorijama mladež muška i mladež ženska. Natjecanje se održalo sukladno važećem Pravilniku za natjecanja CTIF-a, bez štafetne utrke, sa suđenjem od strane miješanih hrvatsko-slovenskih sudačkih komisija.

Sva natjecateljska odjeljenja također su u miješanim hrvatsko-slovenskim odjeljenjima sudjelovala na natjecanjima u različitim igricama.

Izaslanstvo Hrvatske vatrogasne zajednice predvodili su načelnik HVZ Željko Popović i predsjednik Savjeta vatrogasne mladeži HVZ Milivoj Taslak, dok su Gasilsku zvezu Slovenije predvodili predsjednik GZS Janko Cerkvenik i zapovjednik GZS Franci Petek.

Na Susretu su nastupile članice ženske mladeži DVD Nuštar kao prvakinje Vukovarsko srijemske županije. Ekipa ženske mladeži ostvarila je izvrstan rezultat ,te u konačnici se plasirala na visoko 2. mjesto u konkurenciji ekipa iz Hrvatske i Slovenije, što je do sad najveći uspjeh ekipa iz naše županije.

(MR)

U nastavku fotografije s natjecanja.

Povratak na vrh.

Ažurirano: Utorak, 05 Lipanj 2018 10:34