ŽENSKA MLADEŽ NA 15. MEMORIJALU STJEPAN PAŠA U KOPRIVNICI PDF Ispis E-mail
Utorak, 05 Lipanj 2018 10:23

U nedjelju, 27. svibnja 2018. godine, na igralištu NK Miklinovec, održan je 15. memorijalno natjecanje „Stjepan Paša“ za pomladak i mladež. Natjecanje je održano pod pokroviteljstvom Grada Koprivnice, te pod supokroviteljstvom Vatrogasne zajednice Koprivničko-križevačke županije, Vatrogasne zajednice grada Koprivnice i Javne vatrogasne postrojbe Koprivnica. Na natjecanju su sudjelovale 53 ekipe/odjeljenja u 4 kategorije.

Na kraju natjecanja održalo se službeno zatvaranje, na kojemu su sudjelovali natjecatelji, voditelji ekipa, članovi voditeljstva natjecanja, suci i tehničko osoblje, gradonačelnik Mišel Jakšić , glavni vatrogasni zapovjednik RH Slavko Tucaković, predsjednik VZG Koprivnica Ivan Golubić, zamjenik zapovjednika VZG Koprivnica Borislava Pavlovića i Danijela Paša, kćer pokojnog Stjepana Paše.

Na natjecanju je nastupila ekipa ženske mladeži DVD Nuštar koja je odradila odličan nastup, te ostvarila najbrže vrijeme u kategoriji ženske mladeži. Djevojke su s izvedenom vježbom postale i ukupne pobjednice 15. memorijala Stjepan Paša, budući da su imale najbrže vrijeme vježbe, što je veliki uspjeh, posebno ako uzmemo u obzir da su bile brže od svih ekipa u muškoj konkurenciji.

Nastupom u Koprivnici završili smo prvi vikend natjecanja, te nam je drago da smo sezonu natjecanja uspješno otvorili. Ispred nas je još nekoliko natjecanja, a jedno od važnijih je predstojeće XII. županijsko natjecanje za pomladak i mladež 09. 06. 2018. u Komletincima.

(MR)

U privitku nekoliko slika s natjecanja.

Povratak na vrh

Ažurirano: Srijeda, 13 Lipanj 2018 10:24