XII. županijsko vatrogasno natjecanje pomlatka i mladeži u Komletincima PDF Ispis E-mail
Srijeda, 27 Lipanj 2018 13:38

09. lipnja 2018. godine u Komletincima održano je XII. županijsko vatrogasno natjecanje pomlatka i mladeži. DVD Nuštar bio je najbrojniji DVD na županijskom natjecanju. Natjecanje je ujedno bilo i kvalifikacijsko natjecanje za mladež, jer tri prvoplasirane ekipe izborile su nastup na državnom natjecanju vatrogasne mladeži u Zadru.

Pomladak ženski nije se snašao najbolje po skliskom terenu te su zauzele 2. mjesto.

Pomladak muški zauzeo je 5. mjesto  u konkurenciji 14 ekipa.

Muška i ženska mladež su obranili naslove, te tako četvrti put za redom osvojili naslov prvaka naše županije. Na natjecanju smo imali i predstavnike u sudačkim komisijama i odborima, tako da je naših 5 članova sudjelovanju u suđenju i radu odbora.

Veliko hvala svim članovima ekipa pomlatka i mladeži, voditeljima i roditeljima što su na dostojan način predstavili naše društvo, a mladeži puno uspjeha na natjecanjima KUPA HVZ-a i državnom natjecanju u Zadru.

(MR)

U nastavku pogledajte tablice rezultata i fotografije.

Ažurirano: Srijeda, 27 Lipanj 2018 13:57

Utorak, 16. Srpanj 2019