osnovano 1893. godine

Seminar za voditelje vatrogasne mladeži Fažana - 2019 PDF Ispis E-mail
Ocjena: / 0
LošeOdlično 
Autor millinus   
Nedjelja, 05 Svibanj 2019 13:21

Hrvatska vatrogasna zajednica organizirala je seminar za voditelje vatrogasne mladeži. Seminar se tradicionalno održao u Fažani  od 26. do 28. travnja 2019. Na seminaru su sudjelovali voditelji iz 12 hrvatskih županija, a po prvi put su sudjelovali i voditelji iz našeg DVD-a. Jedan od predavača na seminaru je bio član našeg društva, voditelj mladeži i međunarodni vatrogasni sudac Mirko Ružić, koji je imao predavanje u vezi pripreme natjecateljskog odjeljenja vatrogasne mladeži.

 

 

Hrvatska vatrogasna zajednica organizirala je seminar za voditelje vatrogasne mladeži. Seminar se tradicionalno održao u Fažani  od 26. do 28. travnja 2019. Na seminaru su sudjelovali voditelji iz 12 hrvatskih županija, a po prvi put su sudjelovali i voditelji iz našeg DVD-a. Jedan od predavača na seminaru je bio član našeg društva, voditelj mladeži i međunarodni vatrogasni sudac Mirko Ružić, koji je imao predavanje u vezi pripreme natjecateljskog odjeljenja vatrogasne mladeži.

 

Kao i na prethodnim seminarima i ove godine glavna je zadaća bila što bolje voditelje mladeži uputiti i pripremiti tako da u radu budu što uspješniji. Seminarski vikend program odvijao se u dva dijela, teoretskom i praktičnom. I dok su u teoretskom dijelu sudionicima predstavljena dobra iskustva u radu s mladima te obrađene neke pedagoške i psihološke teme, u praktičnom dijelu seminara bile su zastupljene igrice, strojeva obuka i brojne vježbe za mladež. Također, velika je pažnja posvećena vatrogasnim natjecanjima.

 

Zadnji dan su podijeljene diplome za sudjelovanje na seminaru. Vjerujemo da će se stečenim znanjem unaprijediti rad s vatrogasnom mladeži jer upravo mladež predstavlja budućnost hrvatskog vatrogastva, a usavršavanjem znanja i vještina voditelja mladeži, vjerujemo da će se podići i kvaliteta rada i rezultata s mladima.

Veliko hvala predsjednici savjeta mladeži VZ Primorsko goranske županije koja nam je omogućila smještaj u njihovom prostoru.

 

Mirko Ružić mag. ing. aedif.

Predsjednik savjeta vatrogasne mladeži Vukovarsko-srijemske županije

 

Povratak na vrh stranice.

 

Ažurirano: Ponedjeljak, 06 Svibanj 2019 09:46
 
Utorak, 16. Srpanj 2019

Design by: LernVid.com