SVIBANJ – MJESEC ZAŠTITE OD POŽARA PDF Ispis E-mail
Ponedjeljak, 06 Svibanj 2019 09:34

Povodom međunarodnog dana vatrogasaca i dana zaštitnika vatrogasaca Sv. Florijana obišli smo OŠ Zrinski Nuštar. U dogovoru s ravnateljem  školu smo posjetili u jutarnjoj i poslijepodnevnoj smjeni u petak 03. 05. 2019. godine, gdje smo došli predstaviti vatrogastvo i rad s vatrogasnom mladeži.

Članovi mladeži i njihovi voditelji obišli su niže i više razrede, prezentirali svoj rad, fotografirali se s učenicima te ih pozvali da im se pridruže i postani članovima vatrogasne mladeži.

Rad s vatrogasnom mladeži, a kojem su natjecanja od lokalne do državne razine najvažniji segment, bitan je za cjelokupan razvoja hrvatskog vatrogastva jer će dobar dio ovih mladih natjecatelja ostati u vatrogastvu kao operativni članovi svojih matičnih društava.

Ovim putem se zahvaljujemo svim djelatnicima škole na ljubaznom dočeku i odvojenom vremenu, a zainteresirane učenike pozivamo da nam se pridruže u našim aktivnostima i postanu članovi vatrogasne mladeži i pomlatka.

Mirko Ružić mag. ing. aedif.

Predsjednik savjeta vatrogasne mladeži Vukovarsko-srijemske županije

Povratak na vrh.

Ažurirano: Utorak, 07 Svibanj 2019 14:41